З Днем Вчителя!!!

Щиро вітаємо наших освітян з Днем Вчителя!  Бажаємо нових звершень, значних досягнень та великих успіхів! Хай всі ваші старання та зусилля роблять наш чудовий світ ще прекраснішим! Міцного вам здоров’я, величезного терпіння, радості та внутрішньої гармонії, поваги та щирої вдячності від учнів та батьків! ????????????????????

11:57 03.10.2021

Увага оголошення! Вивіз сміття

Шановні жителі с. Іване-Пусте 05 жовтня о 9:00 буде організовано вивіз сміття  по вулицях Рихта, Миру, Загородня, Тиха, Центральна, Садова, Франка, Краківська. Початок буде з вулиці  Рихта.

16:49 02.10.2021

Розмір субсидії для багатодітних родин та дитячих будинків сімейного типу може сягати до 10 тисяч гривень на місяць

Розмір субсидій на оплату житлово-комунальних послуг для багатодітних родин та дитячих будинків сімейного типу може скласти до 10 тисяч гривень в опалювальному сезоні 2021-2022 років. Про це повідомив заступник Міністра соціальної політики України Віталій Музиченко.

10:15 01.10.2021

Меблі та оргтехніка для НУШ

Учні 1 класу Гермаківської ЗОШ I-III ст.,їх батьки і класний керівник Саламон Л.В., щиро дякують голові Іване-Пустенської громади Скаляк Марії Олександрівній та депутатам за допомогу у виділенні коштів на придбання меблів та оргтехніки,а саме:дитячої стінки та вчительського стола,ноутбука та принтера,навчально-дидактичного матеріалу для проведення уроків в НУШ.Бажаємо їм міцного здоров'я,успіхів у роботі та плідної праці у розбудові нашої країни.

12:12 30.09.2021

Ура, ноутбуки для НУШ

Для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2021-2022 н.р. для учнів 1-х класів Іване-Пустенської сільської ради за кошти державної субвенції та місцевого бюджету були придбані меблі, дидактичні матеріали, персональні ноутбуки та принтери.

12:03 30.09.2021

Меблі та оргтехніка для шкіл громади

12:11 28.09.2021

Меблі та оргтехніка длч школи