Зразок супровідного листа про повідомну реєстрацію колективного договору / змін чи доповнень до колективного договору

БЛАНК ПІДПРИЄМСТВА, УСТАНОВИ, ОРГАНІЗАЦІЇ

від ______ № __________

сільському голові

Виконавчому комітету

сільської ради

Про повідомну реєстрацію

колективного договору /

змін чи доповнень до

колективного договору

Просимо здійснити повідомну реєстрацію колективного договору / змін та доповнень до колективного договору (повна назва підприємства, організації, установи) разом із додатками, укладеного на  ______ роки.

Колективний договір укладено вперше. (у разі реєстрації колективного договору, укладеного вперше)

або

Попередній колективний договір був зареєстрований управлінням праці та соціального захисту населення Верховинської райдержадміністрації № ___ від _____р. із змінами від ________ року № ___ та від ____ р. № ___. (у разі подання на реєстрацію чергового колективного договору/змін чи доповнень).

Відповідно до п. 7 Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 (в редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 768), надаємо (або не надаємо) згоду на оприлюднення тексту колективного договору з додатками. (У разі наявності інформації з обмеженим доступом, вказати сторінки, розділи, пункти, додатки тощо, які не підлягають оприлюдненню).

Додаток: два примірники колективного договору/ змін чи доповнень до колдоговору на ___ арк.

Керівник                               ______________                   __________________

(підпис)                                    (П. І. Б. особи)

Голова первинної

профспілкової організації  ______________                   __________________