Бюджет участі 2023

Бюджет участі –це процес складання, розгляду, відбору, затвердження, виконання проектів, звітування про їх виконання.

Пріоритетні напрямки:

• Підтримка ініціатив у сфері благоустрою громади

• Підтримка ініціатив у сфері пропаганди здорового способу життя та популяризації занять спортом.

• Підтримка шкільних ініціатив направлених  та розвиток освітніх, культурних і творчих напрямків

• Підтримка громадських ініціатив у сфері енергоефективності та енергозбереження.

• Підтримка ініціатив у молодіжній сфері

Хто може подавати проєкти на голосування:

Проект можуть подавати жителі, які постійно проживають у межах Недобоївської ОТГ та яким виповнилося 14 років.

Важливо:

• До проекту обов’язково додається кошторис витрат (бюджет проекту).

• У випадку якщо бюджет проекту перевищує максимальну суму на населений пункт то проект реалізується лише за співфінансування.

• Проекти подаються протягом 30 днів з моменту оголошення початку подачі проектів.

ПРОЕКТНА ЗАЯВКА ДЛЯ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ Іване-Пустенської сільської ради відправляється за:

- поштовою  адресою: 48748, с. Іване-Пусте, вул. Шевченка Т.Г., буд.65

- електронною адресою: iv_puste@ukr.net  у вигляді відсканованого оригіналу документу.

• Автор проекту відповідає за реалізацію проекту у відповідності до видів діяльності представлених у Заявці проекту та контролює виконання свого проекту на будь-якому етапі.

ВАЖЛИВО!!!
Всі проекти, що подаються для участі у конкурсі, повинні знайти підтримку не менше 10 осіб, що засвідчується підписами на окремому аркуші із зазначенням ПІБ кожної особи із зазначенням назви проекту та контактами цієї особи ( номер телефону за наявності, адреса) для перевірки робочою групою правдивості відомостей.

ЗРАЗОК ДЛЯ ЗБОРУ ПІДПИСІВ