Сільський голова

Скаляк Марія Олександрівна

Народилася 1 січня 1969 року у селі Гермаківка, Борщівського району, Тернопільської області.

Після закінчення  Гермаківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів, отримала вищу освіту  у Тернопільській академії народного господарства за спеціальністю «Бухгалтер-економіст».

3 1987р. працювала інспектором війського обліку у Гермаківській сільській раді.

3 1991р. працювала бухгалтером у Гермаківській сільській раді.

3 1998р.  обіймала посаду сільського голови Гермаківської сільської ради.

У 2020 р. була обрана головою Іване-Пустенської сільської територіальної громади.

За час перебування на посадах зарекомендувала себе досвідченим, здібним, принциповим, талановитим керівником. В роботі ініціативна, наполеглива, з високим відчуттям відповідальності за стан справ сільської ради, виконавчого комітету, всієї територіальної громади. Дуже вимоглива в першу чергу до себе та до підлеглих при виконані службових обов’язків.  Справедлива і уважна у ставленні до громадян села, їх звернень. Завжди тактовна, вихована, уважна, професійно допоможе кожному хто звернеться за допомогою. При вирішені питань завжди дотримується діючого законодавства.

Стиль роботи Марії Олександрівної не стояти «над людьми»  а разом в тісній співпраці вирішувати всі проблеми, і це приносить їй успіх та підтверджує її професіоналізм. З приходом Скаляк Марії Олександрівної  життя сільської ради, громади с. Іване-Пусте набуло іншого темпу розвитку, іншого забарвлення. Господиня села опікується кожним мешканцем старим та малим. Кожна вулиця села не спливає від пильного ока голови сільської ради. Кожна установа, розташована на території Іване-Пустенської сільської ради наповнюється життям. Приділяє велику увагу  вихованню у дітей і молоді почуття патріотизму, національної гідності, шанобливого ставлення та поваги до людей старшого покоління.

Скаляк Марія Олександрівна є взірцем людяності, толерантності, професіоналізму, це образ ділової жінки сьогодення.