Увага оголошення! Вивіз сміття

Шановні жителі с. Іване-Пусте 30 жовтня о 9:00 буде організовано вивіз сміття по усіх вулицях. Початок буде з вулиці Рихта.

09:15 29.10.2021

У селі Пилипче, що на Тернопільщині виявили печеру разом зі знахідками!!

На південній околиці села Пилипче Чортківського району відкрили нову печеру. Про це Суспільному розповів археолог, директор Борщівського обласного комунального краєзнавчого музею Михайло Сохацький.

23:44 23.10.2021

Благодійна допомога від ТОВ Агрополіс

Дирекція школи,педагогічний колектив,учні,батьки висловлюють слова подяки ТОВ Агрополіс за благодійну допомогу в розмірі 19 600 грн,які були спрямовані на встановлення плитки в шкільній їдальні,а саме:60 м кв плитки та 20 мішків клею.А також дякуємо за рюкзачки з всім необхідним шкільним приладдям для наших 13 першокласників.       Бажаємо вам збирати щедрі врожаї та не забувати за нашу шкільну родину!!!

17:12 11.10.2021

Увага, перевірка харчоблоків

На виконання Розпорядження голови Іване-Пустенської сільської ради Марії Скаляк "Про створення комісії по раптових перевірках харчоблоків закладів освіти"  7 жовтня пройшли комісійні перевірки харчоблоків закладів освіти Іване-Пустенської ради з метою запобігання харчових отруєнь серед учнів, недопущення порушень вимог санітарного законодавства. Комісія перевірила харчоблоки  Пилипченської ЗОШ І-ІІ ст., Заліської ЗОШ І-ІІ ст., Іване-Пустенської ЗОШ І-ІІІ ст. та Гермаківської ЗОШ І-ІІІ ст.

17:47 07.10.2021

Обережно, сибірська виразка

4 жовтня 2021 року у Київському державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, було підтверджено сибірку у тварини, яка загинула у зоокутку гідропарку "Топільче" м. Тернопіль.

10:28 06.10.2021