Іване-Пустенська громада
Тернопільська область, Чортківський район

У роботодавця є вакансія для особи з інвалідністю. Чи повинен він про це поінформувати службу зайнятості і в якій формі?

Дата: 21.06.2023 15:53
Кількість переглядів: 82

Так, повинен. Відповідно до п. 2 та п. 6 «Порядку надання державній службі
зайнятості інформації, необхідної дляь організації працевлаштування осіб з
інвалідністю», який затверджений Постановою № 553 від 02 червня 2023 року та набув чинності 9 червня 2023 року, роботодавець з дня виникнення в нього потреби в підборі працівників з інвалідністю та/або з дати відкриття
вакансій, на які можливе працевлаштування осіб з інвалідністю,
інформує центр зайнятості за його місцезнаходженням, подаючи звіт форми
3-ПН.
Фото без опису
Довідки за телефоном "гарячої" лінії в Тернопільському обласному центрі
зайнятості - 0635765756


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь