Меблі та оргтехніка длч школи

Учні 1 класу Гермаківської ЗОШ I-III ст.,їх батьки і класний керівник Саламон Л.В., щиро дякують голові Іване-Пустенської громади Скаляк Марії Олександрівній та депутатам за допомогу у виділенні коштів на придбання меблів та оргтехніки,а саме:дитячої стінки та вчительського стола,ноутбука та принтера,навчально-дидактичного матеріалу для проведення уроків в НУШ.Бажаємо їм міцного здоров'я,успіхів у роботі та плідної праці у розбудові нашої країни.

12:10 28.09.2021

Нацсоцслужба замінить діючу систему управління соціальним захистом населення

У країні змінюється модель надання соціальної підтримки, центр надання соціальних послуг переноситься до громад, що є зручним для людей, яким тепер не доведеться їздити в обласний або районний центр для отримання соціальних послуг. Адмініструванням цих послуг і контролем їх якості надання займеться Національна соціальна сервісна служба України. Про це повідомив голова Нацсоцслужби України Владислав Машкін у своїй колонці для інтернет-видання «Економічна правда».

15:01 29.07.2021

Шукаєте роботу чи працівника? Скористайтеся інтерактивною картою вакансій Тернопільщини.  Це мобільно, зручно, актуально!

Шукаєте роботу чи працівника? Скористайтеся інтерактивною картою вакансій Тернопільщини. Це мобільно, зручно, актуально!

Інтерактивна карта вакансій Тернопільської області з використанням Googlemaps – зручний мобільний сервіс, яким у будь-який час можна скористатися за допомогою гаджетів чи комп’ютера.

11:26 22.07.2021