Щодо Національної платформи продовольчої безпеки

Дата: 31.03.2022 15:47

У надзвичайно складний та відповідальний час для нашої країни необхідно забезпечити роботу бізнесу, за можливості зберегти робочі місця та сплату податків до державного бюджету.

З метою забезпечення продовольчої безпеки держави та для допомоги підприємствам у налагодженні безперебійної операційної роботи, відбудові харчових ланцюгів з продажу виробленої, постачання сировини та  відновленні логістичних зв'язків, Держпродспоживслужбою України за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки та Міністерства аграрної політики та продовольства створено Національну платформу продовольчої безпеки https://dpss.creatio.com/ (далі - Платформа).

Платформа дозволяє учасникам ринку обмінюватися інформацією про потреби та наявні пропозиції у режимі реального часу. Це, в свою чергу, надає змогу сформувати нові харчові ланцюги з постачання сировини в умовах воєнного стану, відновити логістичні ланцюги постачання, а також централізувати зусилля донорів й організаторів гуманітарної допомоги Україні.

За допомогою Платформи користувачі мають змогу:

• знайти можливі ринки збуту власної продукції;

• знайти постачальників, які сьогодні працюють в Україні;

• сформувати власні потреби у необхідних товарах;

• замовити або запропонувати логістичні послуги;

• отримати будь-яку технічну підтримку;

• замовити консультацію у зв'язку зі зміною локації щодо отримання дозвільних документів на виробництво;

• отримати інформацію для сприяння експорту надлишкової продукції або включення необхідних потреб для переліку критичного імпорту.

Станом на 31.03.2022 до Платформи долучилися вже більше 1200 користувачів, серед яких:

• територіальні органи та місцеві військові адміністрації;

• виробники продукції;

• торговельні мережі та крамниці;

• логістичні компанії;

• об'єднання, що займаються формуванням та доставленням гуманітарних вантажів.

Пропонуємо Вам та підприємствам, що знаходяться на території громади долучитися до роботи Платформи. Реєстрація та робота на Платформі https://dpss.creatio.com/ безкоштовна. Ознайомитися з інструкцією користувача можна на початковій сторінці Платформи.

Начальник управління                   Оксана ШЕТЕЛИНЕЦЬ

Козій Сергій 03541 21312, 0981717085