До уваги сільгоспвиробників! Продовжено термін подання заявок на дотацію!

Урядом прийнято рішення про подовження до 30 листопада поточного року терміну реєстрації заяв аграріїв у Державному аграрному реєстрі на отримання державної допомоги, збільшивши при цьому (на 100 млн гривень) загальний обсяг підтримки фермерів та інших виробників сільськогосподарської продукції. Кошти, що надаються в рамках програм допомоги Європейського Союзу на підтримку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу, використовуються за напрямами: - бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) для провадження сільськогосподарської діяльності; - спеціальна бюджетна дотація за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності. Нагадаємо, що учасниками програми можуть бути лише ті виробники сільськогосподарської продукції, котрі зареєстровані у Державному аграрному реєстрі та відповідають її критеріям. Адже розподіл підтримки відбуватиметься лише онлайн через ДАР. За умовами програми, безповоротну допомогу можуть отримати аграрії, які мають від 1 до 120 га сільськогосподарських угідь або утримують від 3 до 100 корів. Перші можуть отримати – 3100 грн на один гектар оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення, але не більше 372 тис. гривень. Другі – 5300 грн на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача, але не більше 530 тис. гривень. Важливо! Можливість подання заявок відновиться після того, як набере чинності відповідна постанова. Потенційним заявникам радимо перевіряти інформацію в ДАР.

08:47 24.11.2022

У зв’язку з критичною ситуацією в енергосистемі України внаслідок ракетних обстрілів, графік погодинних вимкнень споживачів в Тернопільській області діятиме цілодобово з 22 листопада.

07:14 22.11.2022

Інформація щодо пунктів обігріву

Пункт обігріву знаходиться в приміщенні адмінбудинку Іване-Пустенської сільської ради за адресою: с.Іване-Пусте, вул. Шевченка Т.Г., 65

10:38 01.11.2022

03-04 листопада Форум для жителів громад та місцевих і релокованих представників малого та середнього бізнесу, власників компаній та підприємців в західному регіоні

03 - 04 листопада 2022 року проєктний офіс West Ukraine Digital, Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у місті Тернополі та партнер Програма розвитку ООН (ПРООН) організовують Форум для жителів громад та місцевих і релокованих представників малого та середнього бізнесу, власників компаній та підприємців в західному регіоні. Захід проводиться з метою взяття вектора на розвиток економіки та цифровізації в умовах релокації українського бізнесу. Програма Форуму є дводенною. Перший день - Brave. Economy направлений на комунікації щодо релокації бізнесу в західні регіони. Другий день - Brave. Digital буде присвячено темі розвитку цифровізації в громадах. Загалом Форум включатиме панельні дискусії, обмін досвідом, огляд успішних кейсів громад по впровадженню програм інформатизації, презентації результатів досліджень від представників аналітичних установ тощо (програма форуму додається). У вищезазначеному заході передбачена участь представників органів влади, регіональних CDTO, керівників громад відповідальних за цифрову трансформацію, цифрових лідерів громад, представників малого та середнього бізнесу03 - 04 листопада 2022 року проєктний офіс West Ukraine Digital, Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у місті Тернополі та партнер Програма розвитку ООН (ПРООН) організовують Форум для жителів громад та місцевих і релокованих представників малого та середнього бізнесу, власників компаній та підприємців в західному регіоні. Захід проводиться з метою взяття вектора на розвиток економіки та цифровізації в умовах релокації українського бізнесу. Програма Форуму є дводенною. Перший день - Brave. Economy направлений на комунікації щодо релокації бізнесу в західні регіони. Другий день - Brave. Digital буде присвячено темі розвитку цифровізації в громадах. Загалом Форум включатиме панельні дискусії, обмін досвідом, огляд успішних кейсів громад по впровадженню програм інформатизації, презентації результатів досліджень від представників аналітичних установ тощо (програма форуму додається). У вищезазначеному заході передбачена участь представників органів влади, регіональних CDTO, керівників громад відповідальних за цифрову трансформацію, цифрових лідерів громад, представників малого та середнього бізнесу 2 Просимо вас взяти участь у Форумі, який буде проведено в готельно-ресторанному комплексі Avalon Palace, за адресою: м. Тернопіль, проспект Степана Бандери, 2. Для участі вам необхідно пройти реєстрацію за посиланням https://forms.gle/otuxzZnVL7bir5BV9. За детальнішою інформацією звертатись за номером 067 350 23 67 - Леся Серетна, заступник директора департаменту.

16:10 27.10.2022