Щодо споживання електроенергії

😱Укренерго повідомляє рекордний за цей опалювальний сезон рівень споживання. Тому зараз особливо важливо ОЩАДЛИВО СПОЖИВАТИ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ.

16:42 09.01.2024

Інформація щодо Пунктів незламності

Пункт незламності знаходиться в приміщенні адмінбудинку Іване-Пустенської сільської ради за адресою: с.Іване-Пусте, вул. Шевченка Т.Г., 65

09:03 09.01.2024

Міністерством молоді та спортом України у співпраці з Державною службою статистики України на платформі https://survey.stat.gov.ua створено анкету для проведення онлайн опитування населення для моніторингу основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення, стимулюючих і стримуючих факторів. Опитування проводиться в усіх регіонах України з 18 грудня 2023 року по 18 січня 2024 року серед різних груп населення з 18 років і до 65 років та старші.

09:24 28.12.2023

Борщівський відділі УДМС інформує

Зверніть увагу! З 21 грудня, у зв'язку зі зміною місця розташування, тимчасово призупинено надання адміністративних послуг у Борщівському відділі УДМС у Тернопільській області за адресою — м. Борщів, вул. Івана Франка, 10. Також у найближчі дні не працюватиме гаряча лінія підрозділу. Невдовзі надання послуг буде відновлено за новою адресою — м.Борщів, вул. Шевченка, 20 А. Про відновлення повноцінної роботи відділу повідомимо додатково, слідкуйте за інформацією. #міграційнаслужба #ДМС #міграційнаслужбаТернопільськоїобласті

09:54 22.12.2023

Важливо! Укрпошта інформує..

До відома жителів с.Іване-Пусте. У зв'язку із закінченням року Укрпошта буде працювати в неділю-понеділок 24-25грудня. Також із закриттям відомостей прохання жителям села, пенсіонерам та пільговим категоріям населення отримати виплати, пенсії та субсидії!

09:53 22.12.2023

З Днем Збройних сил України!!

6 грудня українці відзначають державне свято – День Збройних сил України. Це свято справжньої мужності, героїзму і відваги.

14:42 06.12.2023

Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області повідомляє

що з метою виконання Плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин у області на 2023 рік та наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 15.11.2023 №797 на території Тернопільської області, протягом третьої декади листопада 2023 року буде проведена осіння кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу шляхом наземного розподілу принад з вакциною. Вважаємо за необхідне повідомити про пероральну імунізацію заклади охорони здоров'я та заклади освіти.

15:28 22.11.2023