ГУ ДПС в Тернопільській області

Протоколи про адміністративні правопорушення під час фактичної перевірки

Законом України від 15 березня 2022 року №2120-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» внесені зміни, зокрема, до Податкового кодексу України (далі – ПКУ), Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП), а саме:

11:33:43 27.04.2022

Землевласники та орендарі спрямували для територіальних громад Тернопільщини понад 87,4 млн грн земельної плати

Суттєву частину у надходженнях місцевих податків і зборів Тернопільщини складає плата за землю. Так, упродовж першого кварталу 2022 року власники та орендарі земельних ділянок сплатили до місцевих бюджетів краю понад 87,4 млн грн плати за землю. Приріст до очікуваних надходжень склав 2,6 млн грн або 3 відсотки.

11:32:49 27.04.2022

Види державних облігацій, до яких застосовується ставка збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування у розмірі 2,5%

Відповідно до абзацу першого п. п. 8.3 п. 8 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) сума збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – Збір) щодо задекларованих об’єктів визначається шляхом застосування до бази для нарахування Збору, визначеної згідно з п. 7 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ, ставки 2,5 відс. щодо номінальної вартості державних облігацій України з терміном обігу більше ніж 365 днів без права дострокового погашення, придбаних декларантом у період з 01 вересня 2021 року до 31 серпня 2022 року до подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація).

11:31:14 27.04.2022