За 11 місяців до місцевих бюджетів Тернопільщини надійшло понад 7,8 млрд грн податків і зборів

Дата: 06.12.2023 15:39

Податкові надходження до місцевих бюджетів області протягом січня-листопада цього року склали 7 млрд 819,6 млн грн (з врахуванням надходжень по платниках, які перебувають на обліку в Офісі великих платників (відповідно до п.64.7 ПКУ) та з врахуванням вимог Закону України від 8 листопада 2023 року № 3428-XI «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення підтримки обороноздатності держави та розвитку оборонно-промислового комплексу України»).

Серед платежів, які поповнили скарбниці територіальних громад Тернопілля, акцизний податок (з початку року надійшло 290,5млн грн), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (284,1 млн грн), земельний податок та орендна плата (523,7 млн грн), єдиний податок (941,2 млн грн).

Лише у листопаді цього року доходи місцевих бюджетів від податкових надходжень склали 525,8 млн гривень.

Головне управління ДПС у Тернопільській області дякує сумлінним платникам за фінансову підтримку держави у складний воєнний час!