Увага!!! Громадське обговорення!

Дата: 02.02.2023 16:35

·  Найменування організатора громадського обговорення: Пилипченська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів;

·  Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти ім’я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події: Пилипченська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів.

·  ім’я фізичної особи, що пропонується присвоїти юридичній особі, та обґрунтування такої пропозиції: Яків Якович Гніздовський

• Він є вихідцем із с.Пилипче та зробив значний особистий внесок у розвиток української та світової культури і мистецтва.
  • Краєвиди його рідного с.Пилипче відображені у багатьох його творіннях.
  • Йому було надано стипендію від Андрея Шептицького на навчання у Варшавську художню академію.
  • Гніздовський був особисто знайомий з Кардиналом Любомиром Гузаром, який з метою вшанування його пам’яті відвідав музей митця 10 березня 2012 року.
  •  Картини художника були придбані для овального кабінету Білого дому при президенстві Джона Кеннеді;
  • Прах художника перепохований у 2005 році на Личаківському кладовищі поряд з могилою Івана Франка;
  • 2015 рік Постановою КМ України був проголошений роком Я.Я.Гніздовського ( на сторічний ювілей з Дня народження);
  • НБУ видав пам’ятну монету номіналом «2 гривні»;
  • Укрпошта видала листівки і марки з портретом графіка;
  • В його честь названі вулиці в містах Києві, Львові, Борщеві.

·  перелік суб’єктів, які внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи: педагогічний та учнівський колектив, батьки і представники громадськості.

·  строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників: (протягом лютого та березня 2023 року) 16 лютого 2023 р. у актовій залі - громадські слухання, 2 березня 2023 року у приміщені музею – екскурсія, 13.03.2023 р. круглий стіл «Роль і значення Гніздовського у розвитку світової графіки і малярства»

·  поштова адреса та (або) адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форму для подання пропозицій (зауважень) с.Пилипче. по вул. Центральна 256, с.Пилипче, Чортківський район, Тернопільська область, 48746, pilipchenska@ukr.net, тел.0979402309, пропозиції і зауваження приймаються протягом 2 місяців з 02.02. по 02.04.2023 р.

·  місцезнаходження та (або) адресу електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, винесеного на громадське обговорення: Ел.адреса ifpenkalo@gmail.com, тел.09769811545

·  прізвище та ім’я особи, відповідальної за проведення громадського обговорення: Пенькало Іван Франкович

·  строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: протягом лютого-березня 2023 р.через соцмережі та офіційний сайт Іване-Пустенської сільської ради.