У зв’язку з критичною ситуацією в енергосистемі України внаслідок ракетних обстрілів, графік погодинних вимкнень споживачів в Тернопільській області діятиме цілодобово з 22 листопада.

Дата: 22.11.2022 07:14

ВАТ «Тернопільобленерго» опублікувало оновлений перелік трьох груп відключення електроенергії, доповнивши та зробивши його цілодобовим. Переглянути уточнені черги можна на офіційному сайті ВАТ «Тернопільобленерго».

Час відсутності електроенергії складатиме по 4 години, однак відключення відбуватимуться двічі на добу для кожної групи, - йдеться у повідомленні.

Даний графік діятиме за умов, що від диспетчера вищого рівня НЕК «Укренерго» не надходитиме вказівок на додаткові обмеження електропостачання.

Додатково інформацію про причини вимкнення можна переглянути на офіційному сайті ВАТ «Тернопільобленерго» в розділі «Аварійні відключення».Фото без опису