Місцеві бюджети Тернопільщини отримали від власників нерухомості понад 49,2 млн грн податку

Дата: 18.05.2022 10:44

Трохи більше 49,2 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплатили субєкти господарювання та жителі Тернопілля упродовж чотирьох місяців цього року. При чому надходження платежу перевищили очікувану сплату на 4 відсотки або 2 млн грн додатково. Приріст до січня-квітня минулого року склав 8 відсотків або 3,7 млн гривень.

Варто зазначити, що юрособи сплатили 46,9 млн грн податку на нерухомість, що на 4,5 млн грн більше, ніж торік. Додатково місцеві скарбниці отримали від них 2,4 млн грн цього платежу, адже надійшло на 5 відсотків більше, ніж очікувалося.

Фізичні особи цьогоріч перерахували за нерухомість 2,3 млн гривень.

Варто нагадати, що платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками обєктів житлової та нежитлової нерухомості.