Наша громада отримала гуманітарний вантаж з Іспанії

Дата: 03.04.2022 10:34

Ввечері до Іване - Пустенської  територіальної громади прибув гуманітарний вантаж з Іспанії.
           Завдячуючи зусиллям українців , що перебувають за кордоном сформовано вантаж в кількості 1555 ящиків - з продуктами харчування,дитячим харчуванням , памперсами , медикаментами,  засобами гігієни, покривалами та постільною білизною,одягом.
           Об'єднавши навколо себе небайдужих іспанців , вони допомагають Україні у важкий час війни.
           Дякуємо двом Оксанам: Оксані Гуменюк та її дочці Оксані з родиною ,що Ви пам'ятаєте про Україну, про свою рідну землю. Про те ,що  Ви співпереживаєте і  допомагаєте.
            У цей гуманітарний вантаж вкладена Ваша праця, Ваш час, Ваша жертовність.
            Вже завтра , ми будемо формувати , волонтерам,  гуманітарний вантаж для наших Збройних Сил України, для тих хто нас захищає.
            А також запросимо всіх внутрішньо переміщених осіб отримати гуманітарну допомогу.
             Щиро віримо у нашу Перемогу. В наші Збройні Сили України.
              УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!!! СЛАВА ГЕРОЯМ!!!