На Тернопільщині встановлена комендантська година з 22.00 до 06.00 год

Дата: 28.02.2022 13:08

На Тернопільщині встановлена комендантська година з 22.00 до 06.00 год

На Тернопільщині встановлена комендантська година з 22.00 до 06.00 год. Це означає, що перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень, які будуть надаватися виключно працівникам підприємств та організацій, що забезпечують життєдіяльність сіл, буде заборонено.

Особи, які проїжджатимуть транзитом через область, зупинятимуть на блокпостах, перевірятимуть документи та супроводжуватимуть через об'їзні дороги.

Як розповідає голова військової адміністрації Володимир Труш, завдяки самосвідомості мешканців, майже повністю укомплектовані підрозділи Територіальної оборони. Отримана зброя, забезпечені місця розташування. Підрозділи Територіальної оборони готові до виконання завдань.

«Не потрібно формуватися у добровольчі підрозділи. Якщо ви хочете допомагати, то вступайте у підрозділи територіальні оборони. Для цього потрібно паспорт та ідентифікаційний код», - каже Володимир Труш.

Також, як розповідають у поліції, виставлені блокпости. Всі люди, які залучені на охорону громадського порядку, вони працюють разом із правоохоронцями чи нацгвардійцями. Також, мешканці просять не повідомляти про навігаційні мітки, оскільки лінія 102 може бути перевантажена. Тому зразу їх закопуйте!