Обстеження готовності захисних споруд цивільного захисту

Дата: 03.02.2022 15:02

На виконання завдань визначених протокольним рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 25 січня 2022 року та з метою забезпечення вчасного переведення територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Тернопільської області в режим функціонування в особливий період проведено позаплановий огляд захисних споруд цивільного захисту та інших споруд, призначених для укриття населення Іване-Пустенської сільської ради.