103 річниця з Дня Соборності України

Дата: 22.01.2022 16:12

103 роки тому відбулась одна з найбільш знакових подій в історії української державності та національно-визвольних змагань - проголошено Акт Злуки, про об'єднання УНР і ЗУНР у соборну Україну

Сьогодні ми продовжуємо згадувати ці події, які стали відправною точкою для відліку історії сучасної української державності.

Доброю традицією стало відзначати цей день символічним єднанням делегацій на кордоні областей, де багато років тому проходила умовна межа між ЗУНР та УНР. Не оминули звичаїв й цьогоріч.

Так, у селі Окопи Мельнице-Подільської селищної громади на мості через річку Збруч, з’єднали 50 метровий український стяг. Вперше участь в урочистостях взяли представники трьох областей – Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької.