З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!!!
Дата: 07.12.2021 09:55
Кількість переглядів: 1259
Сьогодні, 7 грудня, в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Це свято присвячене вшануванню самоврядування як найбільш демократичної форми правління. Це також професійне свято працівників органів місцевого самоврядування та міських і обласних депутатів.
День місцевого самоврядування![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування, які організувала Іване-Пустенська сільська рада . З привітанням до присутніх звернулася Скаляк Марія Олександрівна зазначивши, що це свято не лише депутатів і тих, хто працює в органах місцевого самоврядування, а й усіх громадян України, бо вони також зацікавлені в розвитку самоврядування. Голова сільської ради відзначила грамотами та подяками за нелегку, відповідальну працю депутатів та працівників апарату сільської ради.
Для всіх присутніх підготували святковий концерт![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t71/1/16/1f339.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t71/1/16/1f339.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t71/1/16/1f339.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t71/1/16/1f339.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t71/1/16/1f339.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t71/1/16/1f339.png)