День села в Іване-Пустому!!!

Дата: 08.08.2021 09:51
Кількість переглядів: 2069

8 серпня в Іване-Пустому відбулось святкування Дня села!

Шановні жителі села  Іване-Пусте! Від щирого серця та з великим задоволенням вітаємо вас з Днем села.  Іване-Пусте…. особливе село, як для  його жителів, так і для багатьох  гостей, що мають можливість його відвідати та помилуватись його красою.  Воно справді зігріває душу кожного з нас -  це тепло проникає глибоко до серця! І кожного, хто побував у цьому населеному пункті, переповняють емоції, ностальгія за справжністю та величчю українського села, і, можливо навіть, заздрість іване-пустівцям, яким пощастило жити та працювати у нетиповому, як для сьогоднення, селі.

Іване-Пусте є прикладом справжнього господарювання на землі. Досвід відповідального керівництва та управління сільськогосподарським підприємством заслуговує на найвищу відзнаку. Завдячуючи  патріотизму жителів, село зустрічає нас доглянутим центром, сучасним облаштованим шкільним подвір’ям, прекрасним ставом та затишними комфортними вулицями. Воно  вітає соковитою зеленню верб та неповторним ароматом запашних трав. Це дійсно  колиска працьовитих і красивих душею людей, де вміють не тільки працювати й одержувати вагомі врожаї та надої молока, а й цінувати народні звичаї, традиції.