В Іване-Пустенській сільській раді відбулася нарада щодо дотримання законодавства в частині використання пестицидів, агрохімікатів і інших засобів захисту рослин, порядок реєстрації та паспортизація пасік.

Дата: 11.03.2021 19:21
Кількість переглядів: 2073

1. Фото без описуЗастосування засобів захисту рослин під час весняно-польових робіт з дотримання вимог чинного законодавства, порядок інформує щодо застосування засобів захисту рослин.  Шетелинець Оксана Дмитрівна – начальник Борщівського Районного управління Держпродспоживслужби.

1. Вимоги до засобів захисту рослин, які застосовуються в сільському господарстві та на присадибних ділянках.  Юрцаба Ольга Степанівна – провідний спеціаліст відділу карантину рослин Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільські області.

1. Реєстрація та паспортизація пасік, правила відшкодування втрат при загибелі бджіл внаслідок їх отруєння. Свидинський Ігор Йосипович – начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветиринарної медицини Борщівського районного управління Держпродспоживслужби.

1. Види та вартість лабораторних досліджень для проведення паспортизації пасіки. Татарчук Володимир Іванович – начальник Борщівської районної державної лікарні ветеринарної медицини.

1. Порядок отримання державної допомоги на розвиток бджільництва.        Белюх Наталя Іванівна – Голова громадської організації «Об’єднання пасічників Борщівщини».