Борщівське відділення УВД ФССУ у Тернопільській області

Інформація щодо роботи відділень управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області

У зв’язку із військовою агресією з боку російської федерації управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області та його відділення знаходяться у зоні активних бойових дій, тому не можуть в повному обсязі виконувати свої функції за місцем розташування.

10:16:51 27.04.2022

Лікарняні українським працівникам, з якими через війну призупинили трудовий договір, заплатить росія

В умовах воєнного часу українські роботодавці можуть призупинити дію трудового договору зі своїми працівниками – у такому випадку працівник тимчасово припиняє виконувати роботу, однак трудові відносини зберігаються.

10:16:27 27.04.2022

З початку війни Фонд виплатив лікарняні для пів мільйона українців

Майже два мільярди гривень лікарняних було виплачено Фондом соціального страхування України з початку війни. Допомоги по тимчасовій втраті працездатності за 55 днів війни отримали 498,8 тисячі українців з усіх куточків України, зокрема зон активних бойових дій.

10:15:11 27.04.2022

Увага! Інформація щодо роботи відділень управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області

У зв’язку із військовою агресією з боку російської федерації більшість відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області знаходяться у зоні активних бойових дій і наразі не мають можливості виконувати свої функції в повному обсязі.

10:13:50 27.04.2022

На час війни призначити лікарняні можна на підставі листка на роздрукованому бланку: як подати заяву-розрахунок

Через бойові дії, ускладнену логістику і технічні обмеження, створення електронних лікарняних або видача паперових листків непрацездатності сьогодні можуть бути ускладнені.

10:13:46 27.04.2022

Реєстр електронних лікарняних відновив роботу

Сьогодні Електронний реєстр листків непрацездатності Пенсійного фонду України відновив свою роботу в повному обсязі. Усі е-лікарняні, за якими роботодавці не встигли оформити заяву-розрахунок через відсутність доступу до реєстру, тепер можуть бути опрацьовані та подані до Фонду соціального страхування України на оплату.

14:42:15 31.03.2022